Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Datametrix selger eller Sales@datametrix.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen
NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre DaxShop, utvide vårt sortement og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

SmartOptics Katalog

Søk i valgte produsent : 
Søk
Sorter på 
Viser 1-14 av 14 produkter
SmartOptics SFP, 1.25GbpsGigE, 850nm, MM, DDM, 7dB, 550m
SmartOptics SFP, 1.25GbpsGigE, 850nm, MM, DDM, 7dB, 550m
SKU: SO-SFP-1000BASE-SXD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP, 1.25 Gbps GigE, 1310nm, SM/MM, DDM, 10dB, 10km, Cisco compatible (CIS GLC-LH-SMD)
SmartOptics SFP, 1.25 Gbps GigE, 1310nm, SM/MM, DDM, 10dB, 10km, Cisco compatible (CIS GLC-LH-SMD)
SKU: CIS SFP-1000BASE-LXD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
SmartOptics SFP, 1.25 Gbps GigE, 1310nm, SM/MM, DDM, 10dB, 10km
SmartOptics SFP, 1.25 Gbps GigE, 1310nm, SM/MM, DDM, 10dB, 10km
SKU: CIS SO-SFP-1000BASE-LXD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP, 1.25 Gbps GigE, 1310nm, MM, DDM, 10dB, 2km (50/125), 1km (62, 5/ 125),  Cisco compatible (CIS GLC-SX-MMXD)
SmartOptics SFP, 1.25 Gbps GigE, 1310nm, MM, DDM, 10dB, 2km (50/125), 1km (62, 5/ 125), Cisco compatible (CIS GLC-SX-MMXD)
SKU: CIS SFP-1000BASE-MMXD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1550/ 1310nm, MM, DDM, 7dB, 2km, LC
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1550/ 1310nm, MM, DDM, 7dB, 2km, LC
SKU: SO-SFP-1000BASE-BX-MMD-53-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1310/ 1550nm, MM, DDM, 7dB, 2km, LC
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1310/ 1550nm, MM, DDM, 7dB, 2km, LC
SKU: SO-SFP-1000BASE-BX-MMD-35-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
SmartOptics SFP, 10/ 100/ 1000Base-T,  SERDES Interface,  Cisco compatible (CIS GLC-T)
SmartOptics SFP, 10/ 100/ 1000Base-T, SERDES Interface, Cisco compatible (CIS GLC-T)
SKU: CIS SFP-1000BASE-T-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1310/ 1550nm, DDM, 13dB, 10km, LC
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1310/ 1550nm, DDM, 13dB, 10km, LC
SKU: SO-SFP-1000BASE-BX10D-35-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP 10/ 100/ 1000Base-T SERDES/ SGMII Interface SFP-1000BASE-TX
SmartOptics SFP 10/ 100/ 1000Base-T SERDES/ SGMII Interface SFP-1000BASE-TX
SKU: CIS SFP-1000BASE-TX-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP 10/ 100/ 1000Base-T SERDES/ SGMII Interface
SmartOptics SFP 10/ 100/ 1000Base-T SERDES/ SGMII Interface
SKU: SO-SFP-1000BASE-TX-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 9.2dB, 10km 
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 9.2dB, 10km 
SKU: SO-SFP-10GE-LR-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR,  1310nm, SM, DDM, 11dB, 20km
SmartOptics SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, SM, DDM, 11dB, 20km
SKU: CIS SFP-10GE-LR20-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1550/ 1310nm, DDM, 13dB, 10km, LC
SmartOptics SFPBIDI, 1.25GbpsGigE, TX/ RX=1550/ 1310nm, DDM, 13dB, 10km, LC
SKU: SO-SFP-1000BASE-BX10D-53-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SmartOptics SFP 100/ 155Mbps FE 1310nm MM 11.5dB 2km Extended temperature
SmartOptics SFP 100/ 155Mbps FE 1310nm MM 11.5dB 2km Extended temperature
SKU: CIS GLC-FE-100FX-RGD-SOP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Viser 1-14 av 14 produkter