Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Datametrix selger eller Sales@datametrix.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen
NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre DaxShop, utvide vårt sortement og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

Moduler

Sorter på 
Viser 1-60 av 125 produkter 1 2 3 Neste
CISCO
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
CISCO BLANK FACEPLATE FOR HWIC SLOT ON CISCO ISR
CISCO BLANK FACEPLATE FOR HWIC SLOT ON CISCO ISR
SKU: HWIC-BLANK=
Ikke på lager
CISCO SM Slot Divider Guide f 2900, 3900 ISR
CISCO SM Slot Divider Guide f 2900, 3900 ISR
SKU: SM-SLOT-DIVIDER=
Ikke på lager
CISCO HWIC Slot Div Guide f 1900 2900 3900 ISR
CISCO HWIC Slot Div Guide f 1900 2900 3900 ISR
SKU: HWIC-SLOT-DIVIDER=
Ikke på lager
CISCO REMOVABLE FACEPLATE FOR SM SLOT ON CISCO 2900 3900 ISR      IN ACCS
CISCO REMOVABLE FACEPLATE FOR SM SLOT ON CISCO 2900 3900 ISR IN ACCS
SKU: SM-S-BLANK=
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager
CISCO PVDM2 Adapter for PVDM Slot  2900, 3900
CISCO PVDM2 Adapter for PVDM Slot 2900, 3900
SKU: PVDM2-ADPTR=
Ikke på lager
CISCO BLANK FACEPLATE FOR SM SLOT WITH DIVIDER FOR CISCO 2900.3900 EN ACCS
CISCO BLANK FACEPLATE FOR SM SLOT WITH DIVIDER FOR CISCO 2900.3900 EN ACCS
SKU: SM-BLANK-KIT=
Ikke på lager
CISCO Adapter/ NW Mod f SM sl 2900 3900 ISR
CISCO Adapter/ NW Mod f SM sl 2900 3900 ISR
SKU: SM-NM-ADPTR=
Ikke på lager
CISCO 8CHANNEL PACKET VOICE/FAX DSP MODULE
CISCO 8CHANNEL PACKET VOICE/FAX DSP MODULE
SKU: PVDM2-8=
Ikke på lager
CISCO 1-PORT SERIAL WAN INTERFACE CARD EN
CISCO 1-PORT SERIAL WAN INTERFACE CARD EN
SKU: HWIC-1T=
På lager
CISCO TWO-PORT VOICE INTERFACE CARD- FXS AND DID EN
CISCO TWO-PORT VOICE INTERFACE CARD- FXS AND DID EN
SKU: VIC3-2FXS/DID=
Ikke på lager
CISCO TWO-PORT VOICE INTERFACE CARD - E AND M EN
CISCO TWO-PORT VOICE INTERFACE CARD - E AND M EN
SKU: VIC3-2E/M=
Ikke på lager
CISCO 2PT VOICE I/F CARD FXO UNIV
CISCO 2PT VOICE I/F CARD FXO UNIV
SKU: VIC2-2FXO=
Cisco - Voice interface card - plug-in module - FXO / 2 analog port(s)
Ikke på lager
CISCO 1PORT ANALOG MODEM INTERFACE CARD
CISCO 1PORT ANALOG MODEM INTERFACE CARD
SKU: WIC-1AM-V2=
Ikke på lager
CISCO HWIC 4-port Ethernet Switch m/PoE
CISCO HWIC 4-port Ethernet Switch m/PoE
SKU: HWIC-4ESW-POE=
Ikke på lager
CISCO 2-PORT ASYNC/ SYNC SERIAL WAN INTERFACE CARD EN
CISCO 2-PORT ASYNC/ SYNC SERIAL WAN INTERFACE CARD EN
SKU: HWIC-2A/S=
Ikke på lager
CISCO Interface Card/Enet 4p 10/ 100/ 1000
CISCO Interface Card/Enet 4p 10/ 100/ 1000
SKU: EHWIC-4ESG=
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 1Gbps
På lager
CISCO WIC  1-port ISDN BRI
CISCO WIC 1-port ISDN BRI
SKU: WIC-1B-S/T-V3=
Ikke på lager
CISCO Hard disk for SM-SRE-900-K9
CISCO Hard disk for SM-SRE-900-K9
SKU: SM-DSK-SATA-500GB=
Ikke på lager
CISCO 3G EHWIC Bharat EV-DO Rev A/0
CISCO 3G EHWIC Bharat EV-DO Rev A/0
SKU: EHWIC-3G-EVDO-B=
Hastighet: 7Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager
CISCO 500GB HARD DISK DRIVE FOR SRE 710 & 910
CISCO 500GB HARD DISK DRIVE FOR SRE 710 & 910
SKU: SM-HDD-SATA-500GB=
Ikke på lager
CISCO Switch/4p 10/ 100/ 1000 Ethernet Switch
CISCO Switch/4p 10/ 100/ 1000 Ethernet Switch
SKU: EHWIC-4ESG-P=
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager
CISCO 1PORT ISDN BRI NT1 HWIC
CISCO 1PORT ISDN BRI NT1 HWIC
SKU: HWIC-1B-U=
Produkt: ISDN
Ikke på lager
CISCO 16CHANNEL PACKET VOICE/FAX DSP MODULE
CISCO 16CHANNEL PACKET VOICE/FAX DSP MODULE
SKU: PVDM2-16=
Ikke på lager
CISCO Switch/8P 10/ 100/ 1000 Ethnet Switch IC
CISCO Switch/8P 10/ 100/ 1000 Ethnet Switch IC
SKU: EHWIC-D-8ESG=
På lager
CISCO 3G EHWIC VERIZON EV-DO REV A/0/ /1XRTT 800/ 1900MHZ W/ SMS/GPS    IN CPNT
CISCO 3G EHWIC VERIZON EV-DO REV A/0/ /1XRTT 800/ 1900MHZ W/ SMS/GPS IN CPNT
SKU: EHWIC-3G-EVDO-V=
Ikke på lager
CISCO 3G EHWIC SPRINT EV-DO REV A/0/ /1XRTT 800/ 1900MHZ WITH SMS/GPS  IN CPNT
CISCO 3G EHWIC SPRINT EV-DO REV A/0/ /1XRTT 800/ 1900MHZ WITH SMS/GPS IN CPNT
SKU: EHWIC-3G-EVDO-S=
Ikke på lager
CISCO 2PORT SERIAL WAN INTERFACE CARD
CISCO 2PORT SERIAL WAN INTERFACE CARD
SKU: HWIC-2T=
På lager
CISCO 2PORT G.SHDSL WITH IMA SUP
CISCO 2PORT G.SHDSL WITH IMA SUP
SKU: HWIC-2SHDSL=
Ikke på lager
CISCO 2PORT ANALOG MODEM INTERFACE CARD
CISCO 2PORT ANALOG MODEM INTERFACE CARD
SKU: WIC-2AM-V2=
Ikke på lager
CISCO Multi Mode VDSL2/ ADSL/ 2/ 2+ EHWIC Annex A
CISCO Multi Mode VDSL2/ ADSL/ 2/ 2+ EHWIC Annex A
SKU: EHWIC-VA-DSL-A=
Ikke på lager
CISCO Multi Mode VDSL2/ ADSL/ 2/ 2+ EHWIC Annex M
CISCO Multi Mode VDSL2/ ADSL/ 2/ 2+ EHWIC Annex M
SKU: EHWIC-VA-DSL-M=
Ikke på lager
CISCO Interface Card/3.5G EHWIC HSPA UMTS
CISCO Interface Card/3.5G EHWIC HSPA UMTS
SKU: EHWIC-3G-HSPA-U=
Ikke på lager
CISCO Third-Generation Wireless WAN High-Speed WAN Interface Card - Trådlöst mobiltelefonmodem - plugin-modul - HWIC - GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSPA - 3.6 Mbps
CISCO Third-Generation Wireless WAN High-Speed WAN Interface Card - Trådlöst mobiltelefonmodem - plugin-modul - HWIC - GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSPA - 3.6 Mbps
SKU: HWIC-3G-HSPA=
Hastighet: 2Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager
CISCO 3G HWIC (NON-US) HSPA/UMTS
CISCO 3G HWIC (NON-US) HSPA/UMTS
SKU: HWIC-3G-HSPA-G=
Ikke på lager
CISCO Router High-Speed WAN Interface card
CISCO Router High-Speed WAN Interface card
SKU: HWIC-3G-HSPA-A=
Ikke på lager
CISCO EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare
CISCO EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare
SKU: EHWIC-1GE-SFP-CU=
På lager
CISCO PVDM3 16 CHAN  EN
CISCO PVDM3 16 CHAN EN
SKU: PVDM3-16=
Ikke på lager
CISCO Card/ Multi Mode VDSL2/ ADSL/ 2/ 2+ EHWIC B
CISCO Card/ Multi Mode VDSL2/ ADSL/ 2/ 2+ EHWIC B
SKU: EHWIC-VA-DSL-B=
Ikke på lager
CISCO (NON-US) 3.7G HSPA+ RELEASE 7 EHWIC W/ SMS/GPS (MC8705)        IN CPNT
CISCO (NON-US) 3.7G HSPA+ RELEASE 7 EHWIC W/ SMS/GPS (MC8705) IN CPNT
SKU: EHWIC-3G-HSPA+7=
Ikke på lager
CISCO ATT HSPA+R7 WITH SMS/GPS BASED MC8705                           IN CPNT
CISCO ATT HSPA+R7 WITH SMS/GPS BASED MC8705 IN CPNT
SKU: EHWIC-3G-HSPA+7-A=
Ikke på lager
CISCO 4PT VOICE I/F CARD FXO UNIV
CISCO 4PT VOICE I/F CARD FXO UNIV
SKU: VIC2-4FXO=
Cisco - Voice interface card - plug-in module - FXO / 4 analog port(s)
Ikke på lager
CISCO FOUR-PORT VOICE INTERFACE CARD - FXS AND DID EN
CISCO FOUR-PORT VOICE INTERFACE CARD - FXS AND DID EN
SKU: VIC3-4FXS/DID=
Ikke på lager
CISCO INTERNAL SERVICES MODULE (ISM) WITH SERVICES READY ENGINE EN
CISCO INTERNAL SERVICES MODULE (ISM) WITH SERVICES READY ENGINE EN
SKU: ISM-SRE-300-K9=
Ikke på lager
CISCO HWIC 9-port Ethernet Switch w/PoE
CISCO HWIC 9-port Ethernet Switch w/PoE
SKU: HWIC-D-9ESW-POE=
Produkt: Ethernet  -  Porter: 9  -  Hastighet: 100Mbps
Ikke på lager
CISCO TWO SLOT IP VOICE FAX NTWK MOD
CISCO TWO SLOT IP VOICE FAX NTWK MOD
SKU: NM-HD-2V=
Cisco High Density VoiceFax Network Module - Voice DSP module
Ikke på lager
CISCO TWO-PORT VOICE INTERFACE CARD FXS AND DID (OPX LITE FXS)       EN CARD
CISCO TWO-PORT VOICE INTERFACE CARD FXS AND DID (OPX LITE FXS) EN CARD
SKU: VIC3-2FXS-E/DID=
Ikke på lager
CISCO 1PORT T1/ FRACTIONAL T1 DSU/CSU WAN INTERFACE CARD
CISCO 1PORT T1/ FRACTIONAL T1 DSU/CSU WAN INTERFACE CARD
SKU: HWIC-1DSU-T1=
Ikke på lager
CISCO FIPS OPACITY SHIELD FOR CISCO 3925/3945              IN ACCS
CISCO FIPS OPACITY SHIELD FOR CISCO 3925/3945 IN ACCS
SKU: FIPS-SHIELD-3900=
Ikke på lager
CISCO G.SHDSL High Speed WAN Interface
CISCO G.SHDSL High Speed WAN Interface
SKU: HWIC-4SHDSL-E=
Ikke på lager
CISCO Multi Mode 4 Pair G.Shdsl-Efm & Atm Mode
CISCO Multi Mode 4 Pair G.Shdsl-Efm & Atm Mode
SKU: EHWIC-4SHDSL-EA=
Ikke på lager
CISCO Gigabit EtherSwitch EHWIC - Switch - 8 porter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet - 10Base-T, 1000Base-TX,  100Base-TX - PoE - plugginnmodul
CISCO Gigabit EtherSwitch EHWIC - Switch - 8 porter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - PoE - plugginnmodul
SKU: EHWIC-D-8ESG-P=
Ikke på lager
CISCO 4-Port ISDN WAN Interface Card
CISCO 4-Port ISDN WAN Interface Card
SKU: HWIC-4B-S/T=
Ikke på lager
CISCO HWIC TWO 10/100 ROUTED PORT
CISCO HWIC TWO 10/100 ROUTED PORT
SKU: HWIC-2FE=
På lager
CISCO 8PORT ASYNC HWIC SPARE
CISCO 8PORT ASYNC HWIC SPARE
SKU: HWIC-8A=
Ikke på lager
CISCO WIC 1-port MFT v.2
CISCO WIC 1-port MFT v.2
SKU: VWIC2-1MFT-T1/E1=
Ikke på lager
CISCO 4PORT ASYNC/ SYNC SERIAL HWIC SPARE
CISCO 4PORT ASYNC/ SYNC SERIAL HWIC SPARE
SKU: HWIC-4A/S=
Ikke på lager
CISCO 1 16 port 10/100 EtherSwitch NM -opt GE
CISCO 1 16 port 10/100 EtherSwitch NM -opt GE
SKU: NM-16ESW=
Ikke på lager
CISCO PRIME NAM SOFTWARE 5.1 FO R ISR G2 SRE SM                  EN CPNT
CISCO PRIME NAM SOFTWARE 5.1 FO R ISR G2 SRE SM EN CPNT
SKU: SM-NAM-SW-5.1-K9=
Ikke på lager
CISCO 32CHANNEL PACKET VOICE/FAX DSP MODULE
CISCO 32CHANNEL PACKET VOICE/FAX DSP MODULE
SKU: PVDM2-32=
Ikke på lager
CISCO 6PORT VOICE/FAX EXPANSION MODULE - BRI
CISCO 6PORT VOICE/FAX EXPANSION MODULE - BRI
SKU: EM-HDA-6FXO=
Ikke på lager
Viser 1-60 av 125 produkter 1 2 3 Neste