Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Datametrix selger eller Sales@datametrix.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen
NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre DaxShop, utvide vårt sortement og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

SFP

Du må logge inn for å handle/se priser.

10GBASE-ZR SFP10G Module for SMF

CISCO 10GBASE-ZR SFP10G Module for SMF (SFP-10G-ZR=)


SKU: SFP-10G-ZR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lagerETA: 15.09.2017
 
Spesifikasjoner

Nettverksbygging

Dataoverføringshastighet (maks)10000 Mbit/s
PCI-bussSFP+
Fiber optic connectorLC
SFP transceiver typeZR
Kablingsteknologi10GBASE-ZR

Ytelse

Hot-plug-støtteJa
Auto MDI/MDI-X
Maksimal overføring avstand80000 m
Bølgelengde1310 nm
KabeltypeSingle-mode
Fiber cable diameters supported9/125

Miljømessige forhold

Driftstemperaturområde0 - 70 °C
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius)-40 - 85 °C
Luftfuktighetsområde ved drift10 - 80%
Luftfuktighet, uvirksom10 - 85%

Vekt og dimensjoner

Bredde13,4 mm
Dybde56,5 mm
Høyde8,5 mm

Sertifikater

ISV-sertifiseringerMSA
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.