Vennligst vent...

VIKTIG
I webshoppen finnes komponenter som kan være en del av en større konfigurasjon. Dersom du er usikker på om du har riktige komponenter, kontakt din Datametrix selger eller Sales@datametrix.no før du bestiller utstyret.
Vi tar forbehold om at kunden har foretatt en kvalitetssjekk av sine produktbestillinger.
 
For ordre under minimumsgrensen
NOK 1 000,- påløper det et administrasjonsgebyr på NOK 500,-
 
Vi jobber stadig med å forbedre DaxShop, utvide vårt sortement og yte enda bedre service til våre kunder. Har du spørsmål til våre produkter, eller det er kategorier du savner, ta kontakt med din selger.
 
    
 
 
 
 
 

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.

1000BASE-ZX EXTENDED REACH (SINGLEMODE) NOT FOR CATAL UK

CISCO 1000BASE-ZX EXTENDED REACH (SINGLEMODE) NOT FOR CATAL UK (WS-G5487=)


SKU: WS-G5487=
GBIC 1000Base-BZX - Utvidelsesmodul - Gigabit EN - Ethernet 1000Base-ZX - 1 Gbps
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lagerETA: 20.07.2017
Spesifikasjoner

Nettverksbygging

Dataoverføringshastighet1 Gbit/s
DatalinkprotokollGigabit Ethernet
Kablingsteknologi1000BASE-ZX

Tilkoblingsevne

Eksterne I/O-porterSMF

Tekniske detaljer

Intern
Samsvar med industristandarderIEEE 802.3z
Funksjoner 01Wavelength 1550 nm
SMF Fiber Type
Cable distance 70 to 100 km

Vekt og dimensjoner

Fysiske mål (BxDxH)13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.